Rezultate – Cupa Silver Fox editia 2018

CONCURS NATIONAL U.S. – CUPA SILVER FOX-  SSB   10.12. 2018

 

Categoria A Statii de radioamatori individuale si de club din tara, indiferent de categorie si clasa de autorizare.

 

Loc Indicativ Nume si Prenume Jud. Puncte
1. YO9FLD BRETEN GABRIEL BU 6518
2. YO7CDB SORIN TILVESCU GJ 6282
3. YO6KNE SPORT CLUB MIERCUREA CIUC HR 5920
4. YO2CJX NESTERIUC VIRGIL CS 5656
5. YO7LDT VALERICA MARINESCU DJ 4980
6. YO7BEN DUMITROVICI MIHAI AG 4844
7. YR100R OP. YO8BDQ MIHUTA STELICA SV 4570
8. YO3JW FENIO STEFAN BU 3980
9. YO7AKY MARTOIU ALEX AG 3756
10. YO5TP BELA BARTHA CJ 3660
11. YO4SI RUCAREANU MIRCEA CT 3232
12. YO4KAK CSR BRAIAL BR 2920
13. YO6PEG FUEREA STELIAN SB 2730
14. YO6BJG VWASS LADISLAU BV 2548
15. YO8THG GHEORGHITA HERGHELEGIU BC 2526
16. YO4BYW STAN ALIMAN BR 2504
17. YO8KAN RCJ BACAU BC 1908
18. YO9IAB MELNICOF VASILE PH 1850
19. YO4MM LESOVICI DUMITRU TL 1734
20. YO6OBG CAROL ZILAHI MS 1488
21. YO4CAI ALBU VALENTIN BR 1440
22. YO5DAS CHIS MIHAI SM 1376
23. YO3APJ SINITARU ADRIAN BU 1236
24. YO4BXX CONRAD CORNELIU CT 1086
25. YO5PVZ COROIAN AUGUSTIN MM 988
26. YO5CHJ VESA MARCEL AB 800
27. YO7CJU TUTUIANU ALEX OT 784
28. YO5KMM PALATUL COPIILOR BAIA MARE MM 772
29. YO2CKM PAUL NICUSOR AR 770
30. YO9CLG PANDELE CEAUSU BZ 624
31. YO9FLO PH 546
32. YO7LYM CONSTANTIN RADULESCU DJ 450
33. YO8BDW CRASI MILAN SV 192

LOG CONTROL

YO9BHI BELEI AUREL
YO8CKR PREUTESCU VASILE

 

Categoria B Statii colective si individuale, care au ca operatori membrii ai Clubului Sportiv Silver Fox

1 YO3AAJ VASILE CAPRARU 5046
2 YO2AA DOBOLI BENIAMIN  GRATIEL 5040
3 YO2DD JULA DOREL 4210
4 YO7CJB CORNESCU VIOREL 4118
5 YO5AXF CAROL NEMES 2616
6 YO2LPP GANEA MARIUS 2110
7 YO2KAR CS SILVER FOX 1866
8 YO2CXJ ANGELESCU PAUL 1242
9 YO2CPX MELTIS IOAN 1094
10 YO2BWC POPOVICI AUREL 860
11 YO2LXW MIHAI CAROL 846
12 YO2OS SUTA IOAN OVIDIU 808

LOG CONTROL

YO2MGM MIHAI HORATIU

 

CONCURS NATIONAL U.S. – CUPA SILVER FOX- CW   10.12. 2018

 

Categoria A Statii de radioamatori individuale si de club din tara, indiferent de categorie si clasa de autorizare.

Loc Indicativ      Nume si Prenume Jud. Puncte
 1 YO9OC MANCIU MIHAI PH 2356
2 YO3APJ ADRIAN SINITARU BU 2088
3 YO6CKNE SPORT CLUB MIERCUREA CIUC HR 1706
4 YO2AQB CHELEMEN EMIL TM 1536
5 YO3JW FENIO STEFAN BU 1366
6 YO2CJX NESTERIUC VIRGIL CS 1194
7 YO3GCL MIHAI OLTEANU BU 1154
8 YO4SI MIRCEA RUCAREANU CT 1130
9 YO9FLD BRETEN GABRIEL BU 1016
10 YR100R Op. YO8BDQ – MIHUTA STELICA SV 972
11 YO4KAK CSR BRAILA BR 896
12 YO7LYM CONSTANTIN RADULESCU DJ 876
13 YO7AKY MARTOIU ALEXANDRU AG 840
14 YO4CAI ALBU VALENTIN BR 760
15 YO5KMM PALATUL COPIILOR BAIA MARE MM 702
16 YO4MM LESOVICI DUMITRU TL 684
17 YO4DW SPORIS CORNELIUS BU 542
18 YO2CMI HUTH BERNARDT TM 514
19 YO2MOZ MARIS LAVINIA AR 456
20 YO5DAS CHIS MIHAI SM 348
21 YO3GNF URSULEANU JACK BU 160
22 YO5CHJ VESA MARCEL AB 140
23 YO8BDW CRASI MILAN SV 124
24 YO4BTB BUTARASCU VIRGIL CT 82

 Categoria B Statii colective si individuale, care au ca operatori membrii ai Clubului Sportiv Silver Fox

1 YO3AAJ CAPRARU VASILE 1620
2 YO2QY ZAMONITA MIHAI 1604
3 YO5AXF CAROL NEMES 1410
4 YO2KAR CLUBUL SPORTIV SILVER FOX 672
5 YO2LAN MARTON ALEXANDRU 480
6 YO2LPP GANEA MARIUS 266

 LOG CONTROL

YO2SH POPA DORIAN

Arbitri; YO2CXJ, YO2BBB  

Multumim tuturor participantilor.

Conform regulamentului de concurs, concurentul cu cel mai mare punctaj la fiecare categorie va primii CUPA SILVER FOX.

Primii 6 concurenti de la fiecare categorie vor primii diplome cu locul ocupat.

Ceilalti participanti vor primii certificate de participare.

VA RUGAM  CONFIRMATI PRIMIREA DIPLOMELOR SI A TROFEELOR pe adresa de e-mail din antet.

Clasamentul a fost validat in sedinta  extraordinara a consiliului  director .

The Home of FOX HUNTING