clasamente cupa silver fox 2017

CLUBUL SPORTIV SILVER FOX CP. 24, OP 1 sau Str. V. Alecsandri, nr. 13,
Municipiul Deva, Judetul Hunedoara 330012 Tel. 0254216149, fax 0254226144, GSM 0722630417
e – mail: cssilverfox@yahoo.com , www.cssilverfox.ro
CONCURS NATIONAL U.S. – CUPA SILVER FOX- SSB 11.12. 2017
Categoria A
Loc Indicativ Nume si Prenume Jud. Puncte
1. YO3APJ SINITARU ADRIAN BU 7268
2. YO8TK SILVIU DAMIAN SV 7074
3. YO2CJX VIRGIL NESTERIUC CS 6784
4. YO6CFB BAKO-SZABO LASZLO HR 6492
5. YO9FLD BRETEN GABRIEL BU 6328
6. YO4FYQ CLAUDIU CIOROVAN CT 6240
7. YO3DIU MARIAN ARADOAEI BU 5040
8. YO7BEM DUMITRVICI MIHAI AG 4644
9. YO8RZJ IONEL COJOCARU BC 4596
10. YO4KAK CSR BRAILA BR 3944
11. YO8CKR PREUTESCU VASILE SV 3576
12. YO7LDT VALERICA MARINESCU OT 3452
13. YO9BHI BELEI AUREL BZ 3194
14. YO8BGD ASOFOE EUGEN IS 3038
15. YO4BYW STAN ALIMAN BR 2954
16. YO5DAS CHIS MIHAI-DANUT SM 2560
17. YO6PEG STELIAN FUEREA SB 2204
18. YO4SI MIRCEA RUCAREANU CT 2058
19. YO7HBY COSTINEL STAN OT 1716
20. YO9CLG CEAUSU PUIU BZ 1470
21. YO7HNP VASILE VATASOIU VL 1446
22. YO7MPI OVIDIU ARTARIS DJ 1366
23. YO9BI COSTI NITA PH 1336
24. YO7AKY MARTOIU ALEXANDRU AG 1292
25. YO4BXX CORNELIU CONRAD CT 1256
26. YO6OBG GHEORGHE ZILAHI MS 1050
27. YO5CYW MOGOS TUDOR CJ 926
28. YO2AMU ZASLO DORU AR 716
29. YO5PVZ COROIAN AUGUSIN CJ 656
30. YO2BPZ VOICA ADRIAN HD 630
31. YO7NSP POPA STEFAN MH 256
32. YO5TI IACOB IRIMIE BN 112

LOG CONTROL

YO4AJ GEANTA CORNEL TL

Categoria B statii operate de membrii Silver Fox

1 YO3AAJ CAPRARU VASILE SF 4348
2 YO7CJB VIOREL CORNESCU SF 3980
3 YO2LRB DOBOLI GRATIAN SF 2736
4 YO2QY ZAMONITA MIHAI SF 2724
5 YO2CXJ ANGELESCU PAUL SF 2410
6 YO5AXF CAROL NEMES SF 1812
7 YO2SH POPA DORIAN SF 1648
8 YO2KBE CSS PETROSANI SF 1532
9 YO2LMW JULA DOREL SF 1302
10 YO2KAR CS SILVER FOX SF 1076
11 YO2LXW MIHAI CAROL SF 812
12 YO2LAH SOMKERECHI FRANCIC SF 770
13 YO2LQI CAMPUREAN CORNEL SF 702
14 YO2CNH HOCA REMUS SF 642
15 YO2LAN MARTON ALEXANDRU SF 588
16 YO2MNZ BUR GHEORGHE-ALIN SF 586
17 YO2MGM MIHAI HORATIU SF 336
18 YO2CWM SUTA IOAN-OVIDIU SF 82

Arbitru; YO2BBB
Multumim tuturor participantilor. Conform regulamentului de concurs, concurentul cu cel mai mare punctaj la fiecare categorie va primii CUPA SILVER FOX.
In plus fata de prevederile regulamentului, locurile II si III de la fiecare categorie vor primii fanionul CS SILVER FOX.
Primii 6 concurenti de la fiecare categorie vor primii diplome cu locul ocupat.
Ceilalti participanti vor primii certificate de participare.
VA RUGAM CONFIRMATI PRIMIREA DIPLOMELOR SI A TROFEELOR pe adresa de e-mail din antet.
Clasamentul a fost validat in sedinta extraordinara a consiliului director .

DEVA – 23.01.2018

CLUBUL SPORTIV SILVER FOX CP. 24, OP 1 sau Str. V. Alecsandri, nr. 13,
Municipiul Deva, Judetul Hunedoara 330012 Tel. 0254216149, fax 0254226144, GSM 0722630417
e – mail: cssilverfox@yahoo.com , www.cssilverfox.ro
CONCURS NATIONAL U.S. – CUPA SILVER FOX- CW 11.12. 2017
Categoria A
Loc Indicativ Nume si Prenume Jud. Puncte
1. YO2AQB KELEMEN ADRIAN TM 2176
2. YO6CFB BAKO-SZABO LASZLO HR 1948
3. YO3APJ SINITARU ADRIAN BU 1868
4. YO5DAS CHIS MIHAI-DANUT SM 1574
5. YO4AJ GEANTA CORNEL TL 1530
6. YO2CJX VIRGIL NESTERIUC CS 1514
7. YO2BLX CHIS IOAN AR 1512
8. YO9FLD BRETEN GABRIEL BU 1490
9. YO8DOH MANCAS STEFAN SV 1392
10. YO8BGD ASOFIE EUGEN IS 1200
11. YO4SI MIRCEA RUCAREANU CT 1190
12. YO4KAK CSR BRAILA BR 1000
13. YO8CKR PREUTESCU VASILE SV 816
14. YO4MM LESOVICI DUMITRU TL 768
15. YO2AMU ZASLO DORU AR 716
16. YO4BYW STAN ALIMAN BR 588
17. YO2CMI BERNARDT HUTH TM 440
18. YO7AKY MARTOIU ALEXANDRU AG 404
19. YO9CWY MOTRONEA DAN BZ 396
20. YO7LYM RADULESCU CONSTANTIN DJ 374
21. YO7NSP POPA STEFAN MH 280

LOG CONTROL
YO4BTB BUTARESCU VIRGIL CT

Categoria B statii operate de membrii Silver Fox

1 YO3AAJ CAPRARU VASILE 1620
2 YO2QY ZAMONITA MIHAI 1240
3 YO5AXF CAROL NEMES 1120
4 YO2LAN MARTON ALEXADRU 672
5 YO2MNZ BUR GHEORGHE-ALIN 330
6 YO2SH POPA DORIAN 264
7 YO2KAR CS SILVRT FOX 96

Arbitru; YO2BBB
Multumim tuturor participantilor. Conform regulamentului de concurs, concurentul cu cel mai mare punctaj la fiecare categorie va primii CUPA SILVER FOX.
In plus fata de prevederile regulamentului, locurile II si III de la fiecare categorie vor primii fanionul CS SILVER FOX.
Primii 6 concurenti de la fiecare categorie vor primii diplome cu locul ocupat.
Ceilalti participanti vor primii certificate de participare.
VA RUGAM CONFIRMATI PRIMIREA DIPLOMELOR SI A TROFEELOR pe adresa de e-mail din antet.

Clasamentul a fost validat in sedinta extraordinara a consiliului director .

DEVA – 23.01.2018